PTCCL05H930FTE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTCCL05H930FTE
JLCPCB Part #
C3761453
Package
Plugin
Description
0℃~+70℃ 140mA 145V 450mA 93mA 插件 Resettable Fuses ROHS