PTCCL05H390HTE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTCCL05H390HTE
JLCPCB Part #
C3762227
Description
0℃~+70℃ 265V 300mA 39mA 59mA 插件 Resettable Fuses ROHS