PR03000206209JAC00
MFR.Part #
PR03000206209JAC00
JLCPCB Part #
C3009522
Description
-55℃~+155℃ 3W 62Ω Metal Film Resistors ±250ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL16.7mm Through Hole Resistors ROHS