36D221F450BB2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
36D221F450BB2A
JLCPCB Part #
C1618285
Package
Bolt
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 220uF 450V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS