PLTT0805Z8160QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z8160QGT5
JLCPCB Part #
C4340798
Description
-55℃~+215℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS