RK73G2ATTD21R0F
MFR.Part #
RK73G2ATTD21R0F
JLCPCB Part #
C5851695
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS