PLTT0805Z5051QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z5051QGT5
JLCPCB Part #
C4309576
Description
-55℃~+215℃ 250mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS