PLTT0805Z1051QGT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLTT0805Z1051QGT5
JLCPCB Part #
C4346082
Package
0805
Description
-55℃~+215℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS