MKP385351025JCA2B0
MFR.Part #
MKP385351025JCA2B0
JLCPCB Part #
C3796449
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 160V、250V 51nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS