PLTT0805Z3480QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z3480QGT5
JLCPCB Part #
C3927363
Description
-55℃~+215℃ 250mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS