CP000515R00JE143
MFR.Part #
CP000515R00JE143
JLCPCB Part #
C1483122
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS