PLT0603Z9310LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z9310LBTS
JLCPCB Part #
C3954086
Description
-55℃~+125℃ 150mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount