RPC161R2JTP
MFR.Part #
RPC161R2JTP
JLCPCB Part #
C2596894
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS