PLT0603Z6040LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z6040LBTS
JLCPCB Part #
C3922632
Description
-55℃~+125℃ 150mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount