PLT0603Z1151LBTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PLT0603Z1151LBTS
JLCPCB Part #
C4356805
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount