CPF0603F2K8C1
MFR.Part #
CPF0603F2K8C1
JLCPCB Part #
C2078272
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS