PEP0805Y1000BGTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PEP0805Y1000BGTA
JLCPCB Part #
C4284574
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS