PDX8R3000F
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PDX8R3000F
JLCPCB Part #
C1494443
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 8.3Ω ±1% ±5ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS