Y1690200R000T9L
MFR.Part #
Y1690200R000T9L
JLCPCB Part #
C1489933
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS