PATT0603E24R9BGT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PATT0603E24R9BGT1
JLCPCB Part #
C4061704
Package
0603
Description
-55℃~+250℃ 150mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS