RNC50J18R2BSB14
MFR.Part #
RNC50J18R2BSB14
JLCPCB Part #
C1476197
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18.2Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors