P16NP473MAB15
MFR.Part #
P16NP473MAB15
JLCPCB Part #
C7279891
Package
Plugin-3P,D=16mm
Description
1 1W ±150ppm/℃ ±20% Plugin-3P,D=16mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS