RN55C4121FBSL
MFR.Part #
RN55C4121FBSL
JLCPCB Part #
C1425605
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors