P1206H2673FBTA
MFR.Part #
P1206H2673FBTA
JLCPCB Part #
C4188862
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 333mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount