P1206E1622BBTA
MFR.Part #
P1206E1622BBTA
JLCPCB Part #
C3976519
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount