P1206H1022BBTA
MFR.Part #
P1206H1022BBTA
JLCPCB Part #
C4053243
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount