P0805Z9001FNT
MFR.Part #
P0805Z9001FNT
JLCPCB Part #
C4059516
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS