P0805Z4531BNT
MFR.Part #
P0805Z4531BNT
JLCPCB Part #
C4016857
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS