Y162410R0000C9R
MFR.Part #
Y162410R0000C9R
JLCPCB Part #
C4288539
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS