P0805Z3243BNT
MFR.Part #
P0805Z3243BNT
JLCPCB Part #
C4290434
Description
-55℃~+155℃ 200mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS