P0805Z1801WNT
MFR.Part #
P0805Z1801WNT
JLCPCB Part #
C4021096
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS