CMF5521K500FHBF
MFR.Part #
CMF5521K500FHBF
JLCPCB Part #
C1420343
Description
-55℃~+175℃ 21.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors