P0805Y9531BNT
MFR.Part #
P0805Y9531BNT
JLCPCB Part #
C3965703
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS