P0805Y8061BNT
MFR.Part #
P0805Y8061BNT
JLCPCB Part #
C4066678
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS