RWR74SR249FRB12
MFR.Part #
RWR74SR249FRB12
JLCPCB Part #
C1459297
Description
-55℃~+250℃ 249mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors