P0805Y7150PBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y7150PBW
JLCPCB Part #
C4093199
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount