SG732ATTD684K
MFR.Part #
SG732ATTD684K
JLCPCB Part #
C4251983
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS