ERJ-P06D1332V
MFR.Part #
ERJ-P06D1332V
JLCPCB Part #
C4120393
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS