P0805Y5760WNT
MFR.Part #
P0805Y5760WNT
JLCPCB Part #
C4177504
Description
-55℃~+155℃ 200mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS