P0805Y5760WBT
MFR.Part #
P0805Y5760WBT
JLCPCB Part #
C4233304
Description
-55℃~+155℃ 200mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount