RN55D7320FRE6
MFR.Part #
RN55D7320FRE6
JLCPCB Part #
C1768611
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors