P0805Y5491BNT
MFR.Part #
P0805Y5491BNT
JLCPCB Part #
C4292340
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS