RT0805CRB074K48L
MFR.Part #
RT0805CRB074K48L
JLCPCB Part #
C1694941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS