RNC55J9313DSRE8
MFR.Part #
RNC55J9313DSRE8
JLCPCB Part #
C3517137
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors