P0805Y5490BNT
MFR.Part #
P0805Y5490BNT
JLCPCB Part #
C4096308
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS