P0805E5490BNT
MFR.Part #
P0805E5490BNT
JLCPCB Part #
C4112859
Description
-55℃~+155℃ 200mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS