P0805Y5111LBT
MFR.Part #
P0805Y5111LBT
JLCPCB Part #
C4014630
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount