BZX884B12L-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B12L-HG3-08
JLCPCB Part #
C7093977
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 11.76V~12.24V 12V 150Ω 25Ω 300mW ±2% DFN1006-2 Zener Diodes ROHS