BYS10-35-E3/TR3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYS10-35-E3/TR3
JLCPCB Part #
C6474649
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.5A 35V 500mV@1A 500uA@35V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS