P0805Y4871BNT
MFR.Part #
P0805Y4871BNT
JLCPCB Part #
C4321086
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS